Otevírací doba

Dobře se najíst, být skvěle obsloužen, pochutnat si na pivu a nakonec si jít dát dvacet. To všechno umíme zařídit.

Pivní bar s restaurací s kapacitou 70 míst vám poskytne tu pravou pivovarskou atmosféru díky vizuálnímu propojení s pivovarem. V letních měsících vám jistě příjde vhod letní zahrádka na náměstí s kapacitou 50 míst.

V restauraci je stále na čepu pivo Falkenštejn přímo z tanku a výběr jídel, která se dobře doplňují s pivem. Vybírat můžete ze stálé nabídky jídel, která je přes obědy doplněna týdenní nabídkou hotových jídel. Dbáme na čerstvost surovin, které se snažíme odebírat od regionálních a řemeslných výrobců.

Pro společenské a firemní akce je v prvním patře pivovaru k dispozici sál se stálou expozicí o historii vaření piva v Krásné Lípě a regionu. Sál je možné nabídnout pro soukromé nebo firemní akce. Samotný pivovar je v průběhu roku také organizátorem řady akcí.

Máte na něco chuť?
Tak se mrkněte, co máme

Menu pravidelně měníme, testujeme nové recepty a vůbec se v kuchyni snažíme. K dispozici máme stálé menu a pak denní menu, které je vždy od pondělka do pátku, tak si klikněte a vybírejte. A nezapomeňte, že jste přisli hlavně kvůli pivu. jaké si právě dnes můžete u nás dát, zjistíte v piva na čepu.
Piva
na čepu
Stálé
menu
Týdenní
menu

Rezervujte si vaše místo,
budete mít jistotu,
že si sednete

Jak na to?
Vyberte si stůl, kde byste rádi seděli. Pokud to půjde, s radostí vyhovíme. Zavolejte nám nebo napište. K dispozici je také salonek s kapacitou 40 míst.

Je fajn mít
Falkenštejn po ruce

V pivovaru nabízíme také prodej piva s sebou. Můžete u nás zakoupit pivo v PET lahvích, objednat dárkové balení piva ve skleněných lahvích (v dárkovém packu) nebo si zakoupit rovnou celý soudek na akci nebo pro vlastní spotřebu. Sudy máme v objemech 15, 20, 30 a 50 l. K sudu je možné rovněž zapůjčit pípu.
SOUDKY
15 . 20 . 30 . 50 L
PET . SKLO
1 . 0,7 . 0,33 L
NÁDOBY
CO KDO MÁTE
DÁRKOVÉ BALENÍ
VÁŠ VÝBĚR
Kontaktujte nás

Naše
parta

Monika Staníkováservírka
Michal Moraveckrál baru
Pavla Šmidílkováservírka
Pavlína ŠtepánkováServírka
Pavel ZandálekHlavní kuchař
Romana KasperováHlavní kuchařka
Vaříme
dobré pivo,
Tečka.