PIVOVARHistorieProhlídkaPivo FalkenštejnPivo KanárPivo online NEWPivo domůKde jsme k dostání
RESTAURACEPříběhPivo a menuRezervacePivo domů
PENZIONPříběhRezervaceTipy na výlety
FIREMNÍ AKCE
FANSHOP
AKCE
KONTAKT
Otevírací doba

Dobře se najíst, být skvěle obsloužen, pochutnat si na pivu a nakonec si jít dát dvacet. To všechno umíme zařídit.

Pivní bar s restaurací s kapacitou 70 míst vám poskytne tu pravou pivovarskou atmosféru díky vizuálnímu propojení s pivovarem. V letních měsících vám jistě příjde vhod letní zahrádka na náměstí s kapacitou 50 míst.

V restauraci je stále na čepu pivo Falkenštejn přímo z tanku a výběr jídel, která se dobře doplňují s pivem. Vybírat můžete ze stálé nabídky jídel, která je přes obědy doplněna denní nabídkou hotových jídel. Dbáme na čerstvost surovin, které se snažíme odebírat od regionálních a řemeslných výrobců.

Pro společenské a firemní akce je v prvním patře pivovaru k dispozici sál se stálou expozicí o historii vaření piva v Krásné Lípě a regionu. Sál je možné nabídnout pro soukromé nebo firemní akce. Samotný pivovar je v průběhu roku také organizátorem řady akcí.

Máte na něco chuť?
Tak se mrkněte, co máme

Menu pravidelně měníme, testujeme nové recepty a vůbec se v kuchyni snažíme. K dispozici máme stálé menu a pak denní menu, které je vždy od pondělka do pátku, tak si klikněte a vybírejte. A nezapomeňte, že jste přisli hlavně kvůli pivu. jaké si právě dnes můžete u nás dát, zjistíte v piva na čepu.
Piva
na čepu
Stálé
menu
Denní
menu

Rezervujte si vaše místo,
budete mít jistotu,
že si sednete

Jak na to?
Pro rezervaci stolu nám zavolejte nebo napište. K dispozici je také salonek s kapacitou 40 míst.

Je fajn mít
Falkenštejn po ruce

V pivovaru nabízíme také prodej piva s sebou. Můžete u nás zakoupit pivo v PET lahvích, objednat dárkové balení piva ve skleněných lahvích (v dárkovém packu) nebo si zakoupit rovnou celý soudek na akci nebo pro vlastní spotřebu. Sudy máme v objemech 15, 20, 30 a 50 l. K sudu je možné rovněž zapůjčit pípu.
SOUDKY
30 . 50 L
PET . SKLO
1 . 0,7 . 0,33 L
NÁDOBY
CO KDO MÁTE
DÁRKOVÉ BALENÍ
VÁŠ VÝBĚR
Kontaktujte nás
Firemní akce
Program vám spíchneme na míru
Přijeďte se svými kolegy za vzděláním a zábavou do našeho pivovarského areálu. Můžeme vám poskytnout ubytování, raut, prohlídku pivovaru s ochutnávkou, přednášku o pivu s kvízem, konferenční místnost a outdoor aktivity v krásném prostředí Českého Švýcarska s průvodcem. Program vám spíchneme na míru. Jsme tu pro vás!
Poptejte nás
Fanshop
Falkenštejn
Jste fanda našeho pivovaru anebo někdo ve vašem okolí? Udělejte si nebo mu radost... Trika Falkenštejn nebo dárkový voucher potěší každého.
Shopovat
Dárkové poukazy
co potěší
Připravujeme.
Vaříme
dobré pivo,
Tečka.